Контакты

Контакти

Телефони:

+38066 513 44 00

E-mail:

7arrowswear@gmail.com

Follow us on Instagram

https://instagram.com/7arrows_wear/

Умови доставки та повернення

 Після замовлення доставка здійснюється в 2-3 робочих дні за рахунок одержувача. Якщо товар вам не підійшов, то ви можете  повернути його або обміняти на інший (за умови збереження товарного вигляду) впродовж 14 календарних днів з моменту доставки.

Про бренд

Бренд 7arrows передає ідею поєднання різних стилів одягу, об'єднаних загальною лінією легкості, простоти та комфорту. Знаходити красу у простих речах – на цьому принципі будується філософія бренду. Колекції доволі різні, проте їх завжди об’єднує одне: головна фігура – це людина, і одяг має висвітлювати її внутрішній світ. Число 7 у назві символізує духовну і культурну основу речей і є символом цілеспрямованих людей зі своєю точкою зору. 7arrows – це одяг, що дозволяє бути чесним перед самим собою.

Про колекції

Spring/Summer`16 “Awakening”

Колекція Awakening  це пробудження весни, краси та емоцій.  Сукні CloudWingCosmic – навіть їх назви пронизані відчуттям польоту, легкості, невагомості. Як і у кожній попередній, в колекції Awakening багато моделей із льону, ніжних та натуральних, немов сама природа доторкнулась до їх створення. Весняна колекція Awakening – немов ковток свіжого повітря, принаймні таке відчуття у вас буде, коли ви одягнете ці речі.

Fall/Winter` 15-16 “4 elements”

Колекція «4 elements» Fall/Winter’15-16 взяла за основу красу та силу чотирьох природних стихій. «Inspired by nature» - у цьому вся суть колекції. Бачити, прислухатись, відчувати, надихатись буянням безкрайого океану, силою осіннього вітру, теплом каміну взимку та свіжістю соснового лісу після дощу. Все це є в кожному із нас. На кожну модель нас надихнула одна із стихій. Особливий колір, незвична фактура тканини, - кожна дрібниця має значення і визиває в уяві свої асоціації.     

«4 elements» - це колекція-відчуття, коли одягаючи кожну річ ви відчуваєте єднання із однією із стихій. 

Spring/Summer`15 “Geometry” / “Folk” Collections

Дебютними колекціями Spring/Summer 2015 стали «Geometry collection» і «Folk collection». В основу першої закладено прямі лінії, геометричні форми і однотонні спокійні кольори. Шанувальники мінімалізму точно оцінять дану колекцію. Друга колекція - «Folk» - взяла за основу, так званий, стиль Kinfolk, що був народжений в Америці. Колекція «Folk» - це стиль життя без зайвого пафосу і вільний від забобонів та рамок. Стиль, для якого головне - гармонія із самим собою. Прості силуети, натуральні матеріали, дерев'яні гудзики - ідеальні атрибути абсолютної відвертості перед самим собою.

 

Спасибо!

Что оформили подписку вы всегда будете оставайться в курсе свежих поступлений, горящих скидок и новостей.